Plakat do wydarzenia

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie.
Podczas tegorocznej odsłony akcji Para Prezydencka zaproponowała do czytania Nowele polskie.

wystawa fotografii

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy znajdującej się w holu naszej Biblioteki. Ekspozycja zatytułowana "Ulicami przedwojennego Braniewa”  przedstawia fotografie oraz pocztówki pochodzące ze zbiorów Jacka Iwulskiego oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej.
Wystawę można oglądać w godzinach otwarcia Biblioteki do końca sierpnia br.

certyfikat

Miło  nam poinformować, że w wyniku procesu certyfikacji nasz Punkt informacji Turystycznej otrzymał ponownie certyfikat Polskiego Sytemu Informacji Turystycznej. W tym roku, cieszy fakt, że otrzymaliśmy kategorię 3-gwiazdek. Jest to ogromne wyróżnienie i docenienie naszej działalności przez Komisję przeprowadzająca certyfikacje.

wystawa

 

11 czerwca br w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie otwarto wystawę pokonkursową Piękno Ziemi Braniewskiej oraz wręczono nagrody laureatom X edycji konkursu Piękno Ziemi Braniewskiej.

plakat wydarzenia

Zapraszamy!

Plakat wydarzenia

Serdecznie zapraszamy, we wtorek, 4 czerwca br o godz. 17.00 na spotkanie autorskie z Wojciech Kujawskim i promocję książki Zalew Wiślany - szlak wodny.

Spotkanie odbędzie się w Czytelni dla Dorosłych, I p.

plakat wydarzenia

 

W minioną środę, 22 maja, Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie wraz z PKO Bankiem Polskim Oddział nr 1 w Braniewie zaprosili mieszkańców na ucztę dla ducha i ciała.

 

W sobotę, 18 maja 2019 r., bibliotekarki z braniewskiej biblioteki po raz 8 zaprosiły mieszkańców Braniewa do wspólnego pedałowania.

Serdecznie zapraszamy 18 maja na rajd rowerowy - Odjazdowy Bibliotekarz.

Regulamin