na plakacie szymon michalak przebrany w stroju safari, miejsce oraz godzina wydarzenia

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza na spotkanie z Szymonem Michalakiem „Panem Przygodą”, które odbędzie się 15 kwietnia czyli w poniedziałek, o godz. 17.00.

Przed nami wyjątkowa WYPRAWA DO ŚWIATA ZWIERZĄT. Znajdziemy się w krainie duchów endemicznego Madagaskaru, odkryjemy niezwykłe piękno tej tajemniczej, „czerwonej wyspy”.

A co mówi o sobie PAN PRZYGODA?

„Jestem Szymon i zwierzętami interesuję się od dziecka, moja pasja zawiodła mnie w wiele ciekawych miejsc na całym świecie w których miałem okazję pomagać w ratowaniu dzikich lub domowych zwierząt.”

Informacja pochodzi ze strony: https://zwjezaki.pl/o-mnie/

Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią odkrywać, poznawać, słuchać.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność - „Nasze wspólne miejsce Biblioteka!” i dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Narodowe Centrum Kultury

NPRCz 2.0