fotografia

W minioną sobotę, wraz z przewodnikami PTTK, państwem Heleną i Czesławem Kozłowskimi uczestnicy Spaceru po Braniewie odwiedzili Muzeum Ziemi Braniewskiej, gdzie poznali historię Braniewskich wodociągów - od średniowiecza do współczesności.

Plakat wydarzenia

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza w sobotę 14 września na pierwszy powakacyjny "Spacer po Braniewie".

Spacer po Braniewie

8 czerwca br  w miłej i ciepłej atmosferze odbył się czerwcowy Spacer po Braniewie. Z okazji 20. lecia beatyfikacji Matki Reginy Protmann tym razem udaliśmy się do Klasztory Sióstr św. Katarzyny.

Plakat wydarzenia

Serdecznie zapraszamy w sobotę 08 czerwca br. na Spacer po Braniewie. Z okazji 20 rocznicy beatyfikacji Reginy Protmann celem wędrówki będzie nasz klasztor Regina Coeli w Braniewie.

Spacer po Braniewie

Sobotni Spacer po Braniewie przebiegł pod hasłem 735-letniej rocznicy nadania Braniewu praw miejskich.