W czwartek, 26 października 2023 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie odbyły się warsztaty malowania toreb bawełnianych pt. Czytam bo lubię. Motywami przewodnimi dekoracji była m. in. książka.

Podczas zajęć, przy wykorzystaniu dostępnych szablonów, mazaków i farb do tkanin, uczestniczki ozdobiły torby, które sprawdzą się doskonale na wypady do biblioteki po książki, wszak do nas jest zawsze BLISKO! Każda z uczestniczek otrzymała również pamiątkowy kubek, który wypełniony po brzegi jesienną herbatką będzie umilał wieczory przy książce

Dziękujemy za przybycie – BOOK z Wami!

Spotkanie realizowane w ramach projektu BLISKO Nasze wspólne miejsce – BIBLIOTEKA! Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

bliskowarsztaty1
bliskowarsztaty2