Kto dzisiaj odwiedził nasze progi? Otóż, Paweł Beręsewicz autor książek dla dzieci dzierżąc w ręku tajemniczą czarną torbę. „Co ona kryje?” Szept rozchodzący się po sali potęgował ciekawość braniewskich trzecioklasistów. „Książki, klucze…”

Jak na poranną wizytę przystało rozmowa przebiegała przy herbatce , na którą pisarz zaprosił dzisiejszych odbiorców. Hmm… był bardzo dobrze przygotowany, dysponował miniaturowym zestawem, który znalazł swoje miejsce tam gdzie powinien czyli na stole. Podejmowanie gości wyimaginowaną herbatką spotkało się z aprobatą i uznaniem a przy tym wywołało szeroki uśmiech, nie mówiąc już o zastrzyku pozytywnej energii.

Pełne humoru, ale i poruszające historie o bohaterach książek pana Pawła stały się inspiracją nie tylko do owocnych dialogów , ale i dzisiejszych działań jak np. „rozgrywek piłkarskich”, w których wziął udział sam pisarz, zabawy w kampanię reklamową w oparciu o tajemniczy przedmiot czyli…noskawery. Jeden z prototypów można było podziwiać na jego nosie. I jeszcze jedno… Autor zapowiedział iż wkrótce nadejdzie moda na … Bądźmy więc czujni!

UCZESTNICY SPOTKANIA: uczniowie ze SP nr 5 i nr 3 w Braniewie.

Spotkanie01
Spotkanie01
Spotkanie02
Spotkanie02
Spotkanie03
Spotkanie03
Spotkanie04
Spotkanie04
Spotkanie05
Spotkanie05
Spotkanie06
Spotkanie06
Spotkanie07
Spotkanie07
Spotkanie08
Spotkanie08
Spotkanie09
Spotkanie09
Spotkanie10
Spotkanie10
Spotkanie11
Spotkanie11
Spotkanie12
Spotkanie12
Spotkanie13
Spotkanie13