plakat z rysunkiem człowieka przy ścianie z kłębkiem myśli, data godzina i miejsce spotkania

O DEPRESJI W BIBLIOTECE!

Depresja jest coraz powszechniejszym problemem społecznym, który dotyka ludzi w różnym wieku i środowisku. Dlatego niezwykle istotne jest zwiększenie świadomości na temat objawów, leczenia oraz profilaktyki tej choroby. Celem naszego spotkania jest dostarczenie rzetelnej wiedzy na ten temat i podzielenie się istotnymi informacjami, które pomogą zrozumieć i radzić sobie z chorobą.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o depresji, zapraszamy do Biblioteki 28 lutego br. o godz. 11.30 (Czytelnia dla Dorosłych - I piętro). Spotkanie poprowadzi Pan Szymon Kaźmierczak.

Spotkanie w ramach Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją, org. we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Braniewie.

ZAPRASZAMY!!!