W poniedziałek, 16 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie odbyło się szkolenie dla bibliotekarzy i partnerów projektu BLISKO.

Szkolenie "Komunikacja i praca w zespole-zdobycie nowych umiejętności i metod pracy, zasady tworzenia zespołu" poprowadziła Natalia Gromow - dyrektorka Biblioteki Gdynia, prezeska Stowarzyszenia LABIB, ekspertka w zakresie rzecznictwa, facylitatorka Job Crafting, trenerka Stow. Labib i Dobrze w Kulturze, członkini Pomorskiej Rady Kultury.

Szkolenie zrealizowano w ramach projektu BLISKO Nasze wspólne miejsce - BIBLIOTEKA.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025