15 października Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie gościła Przemysława Kossakowskiego - podróżnika i dokumentalistę, autora książek "Na granicy zmysłów" oraz "Drobna nieuważność i inne historie”.

Spotkanie było wyjątkowe. Pełen ciepła, humoru i ciekawości świata Przemysław Kossakowski rozbawił nas do łez i zachwycił swoimi opowieściami z podróży po całym świecie. Podczas spotkania opowiedział nam m.in. o swoich odczuciach przy symulacji skurczy porodowych, zrelacjonował nam niełatwą sztukę zakładania koteki, jak to ma miejsce u Papuasów, czy zrelacjonował nam targowanie z szamanem u Hamerów, aby móc dostąpić święta inicjacji Ukuli Bula.

kosa1
kosa2
kosa3
kosa4