Na zdjęciu dyrektor MBP i autorka Wioletta Piasecka podczas spotkania autorskiego

We wtorek, 13 lutego 2024 r., w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie odbyła się prapremiera książki Wioletty Piaseckiej „Zakochana służąca”. Biblioteczna sala wypełniła się po brzegi fanami twórczości autorki, którzy z utęsknieniem oczekiwali na spotkanie z jej nową powieścią. Całe spotkanie było również transmitowane na żywo na profilu autorki.

Pani Wioletta opowiedziała nam o „Zakochanej służącej”, o bajkowej sesji fotograficznej w pałacowych wnętrzach i o planach wydawniczych, których wszyscy wyczekujemy z niecierpliwością.

Wieczór zakończyliśmy przyjemnym poczęstunkiem, podczas którego goście delektowali się pysznym tortem, a także mieli okazję zakupić książkę i otrzymać autograf.
Niezwykle ekscytującym momentem było ogłoszenie zapowiedzi kolejnej książki, której akcja będzie toczyć się m.in. w Braniewie.
Dziękujemy za obecność!