Zdjęcie z pasowania

W dniach 21 i 23 przy dźwiękach piosenki "Jedzie pociąg z daleka" wspólnie z pierwszakami braniewskich szkół podstawowych  dotarliśmy do PRZYSTANKU - TU BIBLIOTEKA.

Na uczestników czekało wiele atrakcji... między innymi zabawna interpretacja znanych wierszy polskich autorów w wykonaniu grupy teatralnej pod kierunkiem pani J. Żurakowskiej. Nie obyło się bez owacji! Pierwszoklasiści musieli po za tym wykazać się bajkową wiedzą czyli udzielić poprawnych odpowiedzi na zadawane pytania, zagadki, wykonać serię piruetów i "wygibasów" do piosenki "Witajcie w naszej bajce", wspólnymi siłami ułożyć wyraz: BIBLIOTEKA z rozsypanki literowej. Uroczyste ślubowanie i akt pasowania "złotym piórem" zamykały całość spotkań.