Zdjęcie ze spotkania

Poniedziałek 26 listopada rozpoczął kolejny tydzień ciekawych spotkań, warsztatów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Na początek wizyta PODRÓŻNIKA... kota Alojzego czyli warsztaty literacko-plastyczne z Agnieszką Żelewską z udziałem przedszkolaków ze STOKROTKI oraz uczniów klas drugich z PIĄTKI I TRÓJKI. A co urzekło uczestników warsztatów? ... KOLOROWE ZDJĘCIA ZABAWNEJ PREZENTACJI, LITERACKA PODRÓŻ SZLAKIEM ALOJZEGO, PEŁNA CIEPŁA ROZMOWA oraz pochłaniająca od początku do końca misterna praca tworzenia kotów z różnych zakątków świata!
Warsztaty zrealizowano w ramach projektu "Poznawanie świata dla początkujących", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.