na pakacie podane infomacje daty oraz godziny wakacyjnych spotkań

WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ 2024 „KSIĄŻKOWE PODRÓŻE”

Rozpoczęły się wakacje, czyli czas odpoczynku i relaksu. Od 1 lipca ruszamy z letnimi spotkaniami dla dzieci. Oczywiście tematem przewodnim będą „KSIĄŻKOWE PODRÓŻE”. Odwiedzimy las, egzotyczną wyspę, odkryjemy włoski klimat, podążymy górskimi szlakami, zachwycimy się letnim ogrodem i paletą wakacyjnych barw. Przed nami szereg działań, zabaw literackich, plastycznych i ruchowych.

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7-11 lat do aktywnego udziału w naszych zajęciach, które odbędą się w poniedziałki, środy i piątki w godz. 11.00-13.00.

Terminy i tematyka spotkań:

1, 3, 5 lipca             „Las zaprasza nas”

8, 10, 12 lipca       „Na egzotycznej wyspie”

15, 17, 19 lipca       „We włoskim klimacie”

22, 24, 26 lipca         „Górskie wędrówki”

29 lipca, 31 lipca, 2 sierpnia       „W letnim ogrodzie”

5, 7, 9 sierpnia                   „Paleta wakacyjnych kolorów”

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Zapraszamy do zapoznania się z planem spotkań w bibliotece oraz regulaminem wakacyjnych zajęć.

Warunkiem uczestnictwa dzieci w zajęciach jest dostarczenie pisemnej zgody rodzica/ opiekuna prawnego. Dokument do pobrania w załączniku pod informacją o wakacyjnych zajęciach.

zgoda i regulamin wakacje 2024