plakat informujący o Klubie Bajaczek, spotkaniach dla dzieci w wieku 3-5 lat i ich rodziców, które odbędą się 24 stycznia o godz. 16 w oddziale dla dzieci

 

We wtorek, 24 stycznia, o godz. 16:00 zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 3-5 lat na popołudniowe zajęcia. Przed nami godzina wspólnego czytania, zabaw i małych działań plastycznych.

plakat zawiera infomację o spotkaniu Klubu Bajaczek dla dzieci w wieku 3-5 lat i  ich rodziców. Spotkanie odbędzie się 13 grudnia.

 

Ostatnie zajęcia w tym roku kalendarzowym przed nami. Spotykamy się 13 grudnia. Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 3-5 lat. Jeśli chcesz spędzić miło czas ze swoim dzieckiem na zabawie, czytaniu i wspólnym tworzeniu to koniecznie zawitaj do nas! Czekamy!

plakat informujący o spotkaniu dla dzieci w wieku 3-5 lat oraz ich rodziców, które odbędzie się 15 listopada o godzinie 16 w oddziale dla dzieci.

 

Oddział dla Dzieci zaprasza dzieci w wieku 3-5 lat z opiekunami na zajęcia w Klubie Bajaczek, które odbędą się we wtorek, 15 listopada o godz. 16:00!