Plakat informujący o zakończeniu akcji "Wakacyjne książkobranie"

Wakacje się zakończyły (ku uciesze jednych i rozpaczy drugich), nadeszła meteorologiczna jesień i przyszedł czas na podsumowanie sierpniowej akcji "WAKACYJNE KSIĄŻKOBRANIE".

W sierpniu bibliotekarki wybrały się na 34 spacery, podczas których w palącym słońcu, silnym wietrze, racząc się lodami i chłodząc w wodnej mgiełce ukryły około 30 książek i komiksów dla dzieci i dorosłych.

Rekordzistka odgadła 5 zagadek. Jedna osoba 3 zagadki i jedna 2. Jedna książka nie została odebrana, a jedna pozostała nieodnaleziona. Po braniewskich ścieżkach i chodnikach wydreptaliśmy wspólnie ładną liczbę kilometrów.

Dziękujemy za tak liczny odzew!!! Mamy nadzieję, że odkryliście kolejne piękne miejsca w naszym mieście, a po przeczytaniu wygranych książek zawitacie po kolejne, DO BIBLIOTEKI OCZYWIŚCIE !!!

Cała akcja była możliwa dzięki hurtowni Platon Dziękujemy