Na plakacie informacja Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza dzieci w wieku 7-11 lat na zajęcia pod hasłem Bajeczne Środy.Zapisy w Oddziale dla Dzieci MBP, Katedralna 7

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza dzieci w wieku od 7 do 11 lat do uczestnictwa w sierpniowych zajęciach pod hasłem „Bajeczne Środy” W planie między innymi Dzień Kolorowanek, Dzień Lwa, Kamyczki Wędrowniczki- czyli dużo literatury, zabaw ruchowych i działań plastycznych!

Zajęcia odbywać się będą od godziny 11:00 do 13:00 w podane środy: 3 SIERPNIA, 10 SIERPNIA, 17 SIERPNIA i 24 SIERPNIA.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zapoznanie się z regulaminem oraz dostarczenie załącznika- podpisanej przez rodzica zgody na udział dziecka w zajęciach.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Więcej informacji pod numerem telefonu (55) 644 33 05.