Plakat z informacją Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza na ferie zimowe z książką pod hasłem "Hu ha nasza zima zła"  w godz. 11:00-13:00 w poniedziałki, środy i piątki od 24 stycznia do 4 lutego.

Ferie zbliżają się wielkimi krokami. A my, jak co roku, wychodzimy z propozycją dla dzieci w wieku 6-11 lat. Zapraszamy młodych uczestników do aktywnego włączenia się w biblioteczne spotkania. Nie zabraknie zabaw literackich, ruchowych i plastycznych. Przewodnikiem oczywiście książka.

Warunki uczestnictwa:

- pisemna zgoda rodziców na udział w zajęciach

- otwarty na zabawę i poznawanie umysł

- uśmiech na twarzy

Zajęcia w poniedziałki, środy i piątki w godz. 11.00-13.00. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

PLAN SPOTKAŃ

ZACZYTAN0-RYTMICZNE PONIEDZIAŁKI- literatura, zagadki, zabawy literackie, muzyczne i ruchowe

TEATRALNE ŚRODY- literatura, pacynki, improwizacje teatralne, indywidualne i zbiorowe przedstawianie

PLASTYCZNE PIĄTKI- literatura, działania manualne indywidualne i zespołowe