Aventura

We wtorek, 27 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie odbyły się dwa spotkania – jedno dla młodzieży, drugie dla dorosłych - z podróżnikami - Sebastianem Hennigiem i Mateuszem Matuszewskim.

Nasi goście opowiedzieli o swojej niesamowitej podróży do Azji, w którą wyruszyli w marcu 2017 roku. W niespełna pół roku przejechali ponad 40 tys. kilometrów zwiedzając jednocześnie 23 państwa. Podróżowali głównie autostopem, poznali ciekawych ludzi, przeżyli wiele przygód. Spotkania miały formę stand-upa i były urozmaicone relacją fotograficzną i filmową z podróży. Po wysłuchaniu opowieści można było zakupić książkę i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Spotkania zrealizowano w ramach projektu "Poznawanie świata dla początkujących", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.