na zdjeciu autorka magdalena witkiewicz oraz dyrektor elzbieta jakubowska w bibliotece

26 września „skromne” progi braniewskiej biblioteki odwiedziła Magdalena Witkiewicz , jedna z najpopularniejszych polskich pisarek, autorka bestsellerowych książek dla dzieci i dorosłych. Pani Magdalena opowiedziała o swoich książkach, nowych pasjach, współpracy z innymi autorami oraz o nadchodzącej ekranizacji jej świątecznej powieści „Uwierz w Mikołaja”, która pojawi się w kinach już w listopadzie. Prawie dwie godziny spotkania upłynęły w zawrotnym tempie.

Spotkanie zrealizowano w ramach projektu BLISKO Nasze wspólne miejsce – BIBLIOTEKA! Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025