Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie i Centrum Kulturalno-Biblioteczne  we Fromborku zapraszają na rajd rowerowy 22 MAJA, GODZ. 9:00. START: Braniewo, Biblioteka, Katedralna 7 META: Ronin, skansen Atrakcje: ● przejazd do wiaty nad Baudą ● spotkanie z silną grupą rowerzystów z Fromborka ● przejazd promenadą we Fromborku ● dla chętnych  zwiedzanie parku astronomicznego Żurawia Góra (cena biletu:  około 8 zł) ● ognisko Ronin- skansen  (kiełbaski  we własnym zakresie)

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie i Centrum Kulturalno-Biblioteczne we Fromborku zapraszają na rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz, który odbędzie się 22 MAJA, GODZ. 9:00.

START: Braniewo, Biblioteka, Katedralna 7

META: Ronin, skansen

Atrakcje:

• przejazd do wiaty nad Baudą
  • spotkanie z silną grupą rowerzystów z Fromborka
  • przejazd promenadą we Fromborku
  • dla chętnych zwiedzanie parku astronomicznego Żurawia Góra (cena biletu: około 8 zł)
  • ognisko Ronin- skansen (kiełbaski we własnym zakresie)