Plakat do projektu

Sytuacja epidemiologiczna i związane z nią ograniczenia nie pozwalają nam na tradycyjne formy spotkań. Poszukując sposobów na spędzenie czasu wolnego, warto sięgnąć po albumy ze zdjęciami.
Zajrzyjcie do szuflad, poszukajcie fotografii z czasów młodości z kawałkiem Braniewa w tle i opowiedzcie nam jego historię.

Zgromadzony materiał stanie się częścią wystawy online, którą udostępnimy na stronie internetowej i profilu Facebook naszej Biblioteki.
Uwaga!!! Na państwa zgłoszenia czekamy do 28 października br. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: tel. 55 644 33 04, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Każdy z Was może wziąć udział w tworzeniu wirtualnej wystawy i ocalić od zapomnienia swoje młodzieńcze wspomnienia. Wystarczy rozejrzeć się i poszukać śladów historii we własnym domu.
Wystawa organizowana w ramach projektu „Biblioteka online – program szkoleniowy”, realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.