Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie zaprasza osoby w wieku 50+ na bezpłatne warsztaty z edukacji ekonomicznej, prowadzone w oparciu o kurs e-learningowy.

Tematyka warsztatów będzie dotyczyć różnych zagadnień ekonomicznych:
1. Bank przez Internet.
2. Bezpieczne finanse w sieci.
3. Płatności bezgotówkowe.
4. Zakupy przez Internet.
5. Oszczędzanie i inwestowanie.
6. Kredyt i pożyczka.
7. Jak się dobrze ubezpieczyć.
8. Dziedziczenie.
9. Zarabianie na emeryturze.
10. Bank Centralny.

Do wyboru będzie 5 modułów. Jakich? O tym zdecydują uczestnicy warsztatów.
Do dyspozycji uczestników będą laptopy z oprogramowaniem, podłączone do Internetu.
Biblioteka zapewnia również drobny poczęstunek.

Zapisu na warsztaty można dokonać osobiście w Czytelni dla Dorosłych MBP w Braniewie, telefonicznie: (55) 644 33 04 lub poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY!!!

„O finansach… w bibliotece” to projekt Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego umożliwiający dorosłym użytkownikom bibliotek z całej Polski skorzystanie z nowej oferty, jaką jest edukacja z zakresu finansów osobistych. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.