W minioną środę, 22 maja, Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie wraz z PKO Bankiem Polskim Oddział nr 1 w Braniewie zaprosili mieszkańców na ucztę dla ducha i ciała.

O duchową strawę kulturalną zadbali aktorzy Teatru im. S. Jaracza w Olsztynie: Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski. Aktorzy przygotowali "...czulent na dzisiejszy szabat". Słowo wstępne wygłosiła Elżbieta Lenkiewicz, która zapoczątkowała ideę Teatru przy Stoliku.
O przyjemności dla ciała zadbała Pani Justyna Goerick-Ostrowska, która po raz kolejny użyczyła nam klimatycznych wnętrz Spichlerza Mariackiego.

Serdeczne dziękujemy Szkole Podstawowej nr 5 w Braniewie, za użyczenie podestu oraz Administracji Budynków Komunalnych za transport i pomoc w ulokowaniu sceny.

teatr1
teatr2