Pakat do warsztatów

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z Martą Sadowską  - psychologiem i trenerem, autorką bloga "SZCZĘŚCIE I SPÓŁKA"

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 1 grudnia o godz. 11.00 w Czytelni dla Dorosłych.

Marta Sadowska jest absolwentką wydziału psychologii Uniwersytetu Gdańskiego oraz psychologii pozytywnej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.

Posiada doświadczenie we współpracy z ponad dwudziestoma organizacjami i stowarzyszeniami, m.in. Stowarzyszenie Dzieci Autystyczne Razem, Stowarzyszenie Aslan, Stowarzyszenie Vitava, Centrum Współpracy Młodzieży i Stowarzyszenie Wiosna. Prowadzi warsztaty i projekty m.in. projekt Redefine yourself na temat szczęścia, współtworzyła programy wielu obozów, a wraz z gronem przyjaciół założyła Stowarzyszenie Educational Cha(lle)nge, którego celem i misją jest wprowadzanie pozytywnych zmian w edukacji oraz wspieranie dialogu pomiędzy nauczycielami, rodzicami i dziećmi.

Jej pracy przyświecają cele osób z którymi współpracuje – jednak wszystkie lub znakomita większość tych celów sprowadza się ostatecznie do osiągania harmonii i szczęścia w życiu. Wierzy, że to nie wiedza i doświadczenie innych sprawiają, że dokonujemy lepszych wyborów w życiu, a pełna obecność w relacji, aktywne słuchanie i szczera rozmowa.

Warsztaty w ramach projektu "Najważniejsze są słowa", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.