Plakat wydarzenia

Miejska Biblioteka Publiczna wspólnie z PKO Bankiem Polskim Oddział 1 w Braniewie zapraszają na Teatr przy Stoliku.

"Wszystko o kobietach" to słodko-gorzka, znakomicie skomponowana komedia najwybitniejszego współczesnego dramaturga chorwackiego, laureata prestiżowej nagrody „Central Europan Time” przyznawanej autorom z Europy Środkowej.

Jest to historia 15 kobiet w różnym wieku, z różnych środowisk, z różnymi doświadczeniami nierzadko naznaczonymi bólem, zdradą, zazdrością czy odrzuceniem.

3 aktorki /!/ grają zarówno dziewczynki z przedszkola, jak kobiety biznesu, doświadczone żony i matki, a także… staruszki z domu opieki. Ich losy, choć odmienne, w jakiś szczególny sposób łączą się, tworząc portret zbiorowy kobiety z jej odwieczną potrzebą akceptacji, przyjaźni i miłości.

Czytają: Agnieszka Castellanos-Pawlak, Alicja Kochańska, Wiesława Szymańska.