plakat zapraszający do przynoszenia zdjęć na wystawę świąteczną

Zapraszamy mieszkańców Braniewa do tworzenia kolejnej wystawy świątecznej!

Karnawał to czas radości, tańców i zabawy. Jak kiedyś wyglądały imprezy sylwestrowe i karnawałowe, jak urządzano bale przebierańców dla dzieci w przedszkolach, czy szkołach…? Zajrzyjcie do szuflad, albumów i udostępnijcie nam Wasze sylwestrowe i karnawałowe fotografie sprzed lat. Zgromadzony materiał stanie się częścią wystawy, którą zaprezentujemy w holu Biblioteki oraz udostępnimy na profilu Facebook naszej Biblioteki.

Uwaga!!! Na państwa fotografie czekamy do 30 listopada br. Zdjęcia można przynieść osobiście do Czytelni dla Dorosłych (I piętro), zostaną one wówczas zeskanowane i oddane właścicielowi lub nadesłać pocztą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..