Nasza biblioteka znalazła się w gronie 233 bibliotek, laureatów ogólnopolskiego konkursu ogłoszonego w ramach projektu "Tablety w Twojej Bibliotece", organizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Czujemy się wyróżnieni, ponieważ w konkursie wzięło udział 651 bibliotek.

W ramach projektu otrzymaliśmy 3 tablety Apple iPad Air, które będą udostępniane nieodpłatnie użytkownikom biblioteki. Celem projektu "Tablety w Twojej bibliotece" jest dostarczenie bibliotekom publicznym narzędzi, wiedzy i inspiracji niezbędnych do wprowadzenia usług mobilnych dla użytkowników, które wspierają tworzenie, uczenie się i dzielenie z innymi oraz promowanie wizerunku bibliotek publicznych jako instytucji nowoczesnych, podążających za najnowszymi globalnymi trendami.