W tym roku Dyskusyjny Klub Książki  dla dorosłych czytelników spotkał się w Miejskiej Bibliotece Publicznej tylko cztery  razy. Ostatni raz w październiku.  Potem znowu biblioteki zamknięto, spotkania DKK odwołano.
Na szczęście istnieją inne formy komunikacji.  19 listopada spotkałyśmy się na Messengerze.

Nasza grupa postanowiła nie czekać na uruchomienie biblioteki, lecz swoje dyskusje przenieść do wirtualnej rzeczywistości.   Klubowiczki  umieszczają  posty na utworzonej na Messengerze grupie DKK Braniewo.  Ostatnia dyskusja to rozmowa o „Żmijowisku” Wojciecha Chmielarza. Była długa, trwała ponad 2 godziny  i bardzo ciekawa
Następne spotkanie już 3 grudnia.

Dyskusyjny Klub Książki w Szkole Podstawowej nr 6 spotyka się na Teamsach.  W sobotę 28 listopada odbyło się kolejne spotkanie . Uczestnicy dyskutowali o książce „Magiczne tenisówki mojego przyjaciela Percy’ego”.  Okazało się, iż ta formuła daje  nowe możliwości. W spotkaniu mogą wziąć udział zaproszeni goście czyli rodzeństwo i przyjaciele. Książka podobała się prawie wszystkim uczestnikom i czytając, dobrze się przy niej bawili. Następne spotkanie już 7 grudnia.

DKK11
DKK12