Warsztaty

Choć mamy już listopad, w bibliotece przebiegły warsztaty pod hasłem: "31.10-ŚWIATOWY DZIEŃ OSZCZĘDZANIA" z udziałem uczniów klas I-III braniewskich szkół podstawowych.

Na zdjęciu Agata Półtorak i uczsetnicy spotkania

W bibliotece od rana tłum dzieci! Dzisiaj gościmy Agatę Półtorak ilustratorkę, autorkę książek dla najmłodszych. Twórcze spotkanie, podczas którego poznajemy tajniki pisania i tworzenia ilustracji, zgłębiamy niezwykły świat baśni, dajemy się porwać urokliwym opowieściom bajarki...

5 kwietnia dzień jak co dzień?…Nie…nie w naszej bibliotece!
Od rana tłum żądnych niezwykłych doznań dzieci- uczniów klas czwartych braniewskich szkół podstawowych , gotowych udać się w niecodzienną podróż. Powód jest jeden i najważniejszy, by uczcić pamięć o Andersenie, dzięki któremu powstały najbardziej znane baśnie na świecie.

Dzień Książki

3 kwietnia odbyło się niezwykłe spotkanie… z Gęboludem, bohaterem książki R. Jędrzejewskiej Wróbel a to za sprawą Agnieszki Żelewskiej ilustratorki książek dla dzieci. Wspólne dzieło uczestników i finał warsztatów to oczywiście barwny ogród czarodzieja.