Fotografia z zajęć

Styczeń rozpoczął się bardzo intensywnie. W bibliotece gwar, energia, uśmiech i tabuny przedszkolaków w ramach czytelniczych wizyt.

W STYCZNIU A DOKŁADNIE 18 -  W DNIU URODZIN PISARZA A. MILNE, TWÓRCY POSTACI  O MISIU - OBCHODZIMY MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA.

A co czekało na naszych  wdzięcznych klubowiczów? Otóż, sympatyczna kubusiowa wystawa połączona z quizem sprawdzającym wiedzę, indywidualne i zbiorowe prezentacje "mruczanek", "puchatkowa" zabawa ruchowa, głośne czytanie oraz odkrywanie „tajników literatury”. Jakież zdziwienie okryło naszych młodych odbiorców, gdy okazało się, że tak naprawdę książka w wersji oryginalnej o Kubusiu Puchatku A. Milne nie zawiera barwnych ilustracji a czarno-białe rysunki. A książki, które im są znane na co dzień to kolorowe, adaptacje.