Zdjęcie z warsztatów

Warsztaty z udziałem braniewskich przedszkolaków 7 listopada br.

Środa upłynęła w miłej, słowno-muzycznej atmosferze - a to za sprawą Ani Brody, cymbalistki, kompozytorki, wokalistki o niepowtarzalnym głosie posługującej się techniką śpiewu "białego". A co urzekło? Zabawy płynące z serca Warmii i Mazur, "wyliczanki" okraszone muzyką i wspólnym śpiewem, improwizacje muzyczne przedszkolaków zainspirowane charyzmą, ale i ciepłem prowadzącej. A zapomniane, "niemodne" instrumenty muzyczne takie jak cymbały czy lira korbowa odsłoniły na nowo swoje piękno i oczarowały wszystkich uczestników bez względu na wiek. Wydarzenie słowne- oczywiście, wydarzenie - muzyczne jak najbardziej.
Spotkania zrealizowane w ramach projektu "Najważniejsze są słowa", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury!