Na plakacie zdjęcie Mateusza Gradowskiego autora książki "Jak rzuciłem korpo". Spotkanie Klubu Podróżnika odbędzie się 6 lutego w Czytelni dla Dorosłych I piętro o godz. 17:00

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Podróżnika, które odbędzie się 6 lutego 2024 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie.

Plakat informujący o spotkaniu Klubu Podróżnika , które odbędzie się 23 stycznia 2024 o godz. 17.00 pod hasłem Indie znane i nieznane

Serdecznie zapraszamy, 23 stycznia 2024 r. o godz. 17.00 na pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Podróżnika pod hasłem "Indie -  znane i nieznane". Gościem będzie werbista o. Hanson D` Souza svd.

mini wycinek z plakatu

Zapraszamy na spotkanie w Klubie Podróżnika pod hasłem Wielokulturowa Syberia cz. II.

mini wycinek z plakatu

Po wakacyjnej przerwie serdecznie zapraszamy w piątek 1 września br. o godz. 17.00